KM Ambalaj, günümüz çalışma standartlarına ve teknolojik gelişmelere uygun iş yapma prensibini benimsemiştir. Bu standardlarla ilgili olarak firmamız, ISO:9001, GMP gibi kalite belgelerine sahiptir. Öncelikli hedefi işini doğru yapmak olan ekibimiz ile detaylara önem veren bir anlayışa sahibiz.

 

KM Ambalaj 2017 yılında kuruldu. Temel çalışma alanı kozmetik ambalaj üretimi, tedariği ve satışı olan firmamız Türkiyede ambalaj sektöründe bulunan açığı giderme amacını taşımaktadır. KM Ambalaj, kozmetik ambalaj, endüstriyel ambalaj ve Ecza ambalajları gibi ürünleri, gerek kendi üretimi ile gerekse de yurt dışında bulunan tedarikçilerden tedarik ederek, bu ürünleri Türkiye pazarına sunmaktadır. Firmamız ayrıca Reklam ajansı şirketleri ile ortaklaşa şekilde ambalaj tasarımı, üretimi ve bu işlemler için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktadır. Standart ürün tedariği haricinde, proje bazlı üretim de yapmaktadır.

 

Teknolojik ve lojistik altyapısı ile tüm projelerinize uygun tedarik yöntemleri ve çalışma şekilleri ile, projelerinize sizin kadar değer vererek katkı sağlamaktadır.